ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  איתור נזילה בצנרת

  איתור נזילות באופן כללי מהווה חלק חשוב בתחזוק של כל בית. אי איתור נזילת בזמן  בייחוד כאלו שאינן נראות לעין יכולות  לגרום נזק לצנרת ולבניין בפנים. חייבים למצוא איש מקצוע איכותי שמאתר את הנזילה במהירות.

  במאמר זה נדבר על הנושא של איתור נזילה בצנרת, נדבר על מהו תהליך איתור נזילה בעזרת מצלמה טרמית מתי נשתמש בה, מה היתרונות של איתור נזילות.

  מהו התהליך של איתור נזילות בצנרת בעזרת מצלמה טרמית

  תהליך איתור המי על ידי מצלמה תרמי מתבסס על הבדלי הטמפרטורה השונים ולכן התהליך הזה כולל שני שלבים חימום הצנרת והשימוש במצלמה טרמית.

  חימום המים בצנרת הדולפת

  יש צורך לחמם את המים בצנרת הדולפת על מנת שניתן יהיה להבדיל בין המים שבצנרת לשאר המים אחרים בבית. יש צורך לחמם אותה משך הזמן הזה משתנה במשך זמן שבו לוקח למים להתחמם ובגודל הצנרת. החימום כולל את כל המים אשר זורמים בצנרת על מנת לאבחן את מיקום הצנרת הדולפת.

  איתור הנזילה בצנרת

  לאחר שלב חימום המים הגיע הזמן לאתר את הדליפה בצנרת מכיוון שהמים חמים בוודאי מהקרקע שבה נמצאים. ניתן לזהות בקלות רבה את המיקום של הצנרת הדולפת על ידי הבדלי הטמפרטורה השונים. כאשר המצלמה התרמית תגיע למקום זה יראה על צג המצלמה שטח אדום גדול שזהו מקום הנזילה.

  מתי נשתמש במצלמה תרמית

  כאמור השיטה מתבססת על הבדלי טמפרטורה שונים ולכן לא בכל המקרים ניתן יהיה להשתמש בשיטה זו אלו שני המקרים העיקריים:

  אין אפשרות לחמם את המים- אין אפשרות לחמם את המים בצנרת ביוב או במקומות בהם מערכת החימום לקויה או שאין כזו.

  צנרת בתוך פרקט למשל – כאשר הצנרת נמצאת מתחת לפרקט לא תהיה אפשרות להשתמש במצלמה תרמית כי העץ שהוא חומר מבודד לא יאפשר זאת.

  מה היתרונות של איתור נזילה בעזרת מצלמה תרמית?

  איתור בעזרת מצלמה תרמית הוא מדויק יותר ללא הרס של האזור והצנרת אך יש לה חיסרון אחד היא יקרה בהרבה מהשיטות האחרות ורק אנשי מקצוע יכולים להשתמש בה.

  מאתר נזילות מים

  מאתר נזילות מים

  בעבר בעלי מקצוע שעסקו באיתור נזילות אין זה משנה עד כמה שהיו מקצועיים הם לא יכלו לאתר בבירור נזילות שונות בעיקר אלו החבויות אלא אם כן היו מפרקים את כל המרצפות. דבר שהיה גורם לסבל רב של המשפחה ולעבודה קשה לבעל המקצוע כיום עם ההתקדמות של הטכנולוגיה תן לאתר גם נזילות מים חבויות כאלו שאינן מאותרות במכשירים שונים.

  כיום יש מגוון רחב של נזילות שונות על ידי מגוון רחב של אמצעים ללא צורך בשבירת קירות וחפירת מנהרות לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע ודאו כי הוא יודע להשתמש בשיטות אלו וכדאי שתכירו אותן.

  מאתר נזילות מים הכירו מערכות לאיתור נזילות שונות

  ממאתר נזילות מי על ידי מאתר נזילות מים היא מערבת מיוחדת של גז היא מאפשרת לאתר נזילות במערכו מים על ידי שימוש במערכת זו למערכת זו יש יתרונות רבים במיוחד מאתר נזילות מים מקצועי מזרים גז אל תוך מערכות הדירה ומגלה במהירות ובקלות את מהות הבעיה ובוחר את דרך תיקון הטובה ביותר לכך.

  מצלמה תרמית

  אחד השיטות החדשנית שביות שרק בעלי מקצוע מיומנים יכולים להשתמש במצלמה תרמית ולבדוק באמצעות הבדלי הטמפרטורה השונים את מקום הנזילה יחד עם זאת שימוש במצלמה תרמית לא מתאים לכל מקום שכן יש צורך לחמם את המים היטב לפני החימום.

  גלאי לחות

  גלאי לחות הוא מאתר נזילות מים ייחודי שבעזרת לחות הוא מצליח לבדוק אם קיימת נזילה יש בזה מגוון רחב מאד של יתרונות כמו איתור נזילה בקלות במהירות ללא חציבת קירות. מאתר את הנזלה גם במקומות שלא ניתן לחמם אותם כמו למשל צינורות ביוב.

  עלות הטיפול תהיה פחות יקר בוודאי מהעובדה שבה תאלצו לשלם לשרברב לא מקצועי במיוחד שיוכל בקלות ובמהירות לדאוג לכך כי תוכלו למצוא את נזילה בקלות. גם נזילות שקשה מאד לאתר אותן אפשר לאתר כי המקצועיות והציוד שלו מאפשרים זאת.  האמצעים שבהם בעל מקצוע משתמש משתנה מאד כאשר אתם זוכים לטיפול מקצועי על ידי בעל מקצוע ולכן בחירה של מאתר נזילות מקצועי המומחה בכך חשובה מאד.

   

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט